Moda na dotykowe stoły!

Nowinki technologiczne oparte na badaniach i wynalazkach informatyków oraz techników sprawiają, że coraz częściej podważa się tradycyjne przeznaczenie różnych przedmiotów codziennego użytku. To naturalna kolej rzeczy, tradycyjne telewizory kineskopowe powoli zaczynają zastępować telewizory ledowe, dla wielu z nas aparat cyfrowy i telefon mieści się w jednym urządzeniu zwanym smartfonem, coraz częściej także rezygnujemy z używania ciężkich laptopów, które przecież jeszcze kilka lat temu w porównaniu do obecnie archaicznych komputerów stacjonarnych jawiły się jako sprzęt optymalnie wygodny i najpraktyczniejszy. Technika stale idzie do przodu i nie bierze ze sobą zakładników. Możemy się jedynie do niej dostosować.

 

Obrazem ostatnich zdobyczy naukowo - informatycznych okazują się być supernowoczesne stoły dotykowe. Ich zastosowanie z roku na rok na całym świecie zyskuje coraz większe uznanie. Nie chodzi już tutaj bowiem o charakter czysto rozrywkowy, ale również edukacyjny. Na wystawie w Londynie, a dokładniej w Rabih Hage Gallery przedstawiono dwa typy stołów. Ich blaty stworzono z charakterystycznego panelu dotykowego. Gdy przyciśnięty zostaje odpowiedni guzik – mogą one zacząć funkcjonować jako automaty do gry. Szeroko pojmowana technologia iluminacyjna sprawia, że właściwie żadna z imprez towarzyskich w nowoczesnym domu lub klubie nie może się odbyć bez tego specyfiku. Przydadzą się tego rodzaju stoły na imprezach właściwie dla osób w każdym wieku. Bankiet lub inne wydarzenie towarzyskie z pewnością zyska dzięki wprowadzeniu tak dużej nowoczesności w przestrzeń mieszkalną lub towarzyską.
Stoły dotykowe są tak bardzo praktyczne, że zastąpić mogą klasyczne, drewniane stoły do gry w popularnego ping – ponga, a nawet ruletkę i wszelkie inne zabawy noszące znamiona hazardu. Proszę zwrócić uwagę, jak wielka to wygoda, gdy wiele funkcji i form rozrywki umieszczone jest w jednym mechanizmie.

 


Stoły typu Pong Table stanowią pewien rodzaj matrycy, składającej się z 2500 diod LED. Dostępne są dwa panele dotykowe, które odnaleźć można w podobnej formie także w notebookach.
Inny typ stołów dotykowych nawiązuje dizajnem do elementów legendarnych angielskich miejsc, gdzie gra się namiętnie w ruletkę. Wszystko to podkreśla charakterystyczny dobór świateł, dzięki czemu mamy wrażenie, że w ruletkę gramy przy prawdziwym, archaicznym, legendarnym stole. Jeśli chodzi o wartość takiego sprzętu – informacje owiane są od kilku lat sporą tajemnicą. Nie da się jednak ukryć, że w najbliższych latach wszelkie instytucje, lokale gastronomiczne, kluby rozrywkowe będą dążyły do tego, by nowoczesna technologia tego typu zdominowała wnętrza miejsc nastawionych przede wszystkim na czerpanie zysku z szeroko pojmowanej rozrywki. A gry, iluminacje oraz wszelkiego rodzaju nowinki oparte na wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w obecnych czasach okazują się być najszybszymi źródłami dochodów.
Nie powinien już nikogo dziwić fakt, iż za kilka lat każda szkoła będzie posiadała przynajmniej jeden tego rodzaju stół. Walory edukacyjne w kolejce po udostępnienie nowoczesnych rozwiązań zawsze wygrywają w pierwszej kolejności.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-459

E-mail: kontakt@radiofabryka.pl

Organizujesz eventy marketingowe lub imprezy firmowe?

Sprawdź porady i wskazówki od doświadczonych event managerów!

Codziennie dawka nowych informacji.

Polecamy:

http://neter.net.pl/

zegarki drewniane Woodlans