Pizza Hut – interaktywnie z duchem czasu!

Od pewnego czasu niesamowite wrażenie na wszystkich Internautach robi filmik promocyjny sieci Pizza Hut, na którym zaprezentowano nowoczesne zastosowanie stołu dotykowego. Specjaliści każą nam twierdzić, iż za kilka lat każda restauracja na świecie będzie wyglądała podobnie. Nareszcie nie będziemy musieli zabierać ze sobą gotówki idąc na obiad do knajpy, a do tego przed dokonaniem zamówienia będziemy mogli wizualnie i estetycznie ocenić jakość dania i w razie potrzeby edytować parametry określające np. grubość ciasta, czy tez dobór dodatków. Czy można sobie wyobrazić bardziej wygodny sposób na zamówienie pizzy w restauracji? Koniec z kolejkami i niecierpliwieniem się podczas oczekiwania na realizację zamówienia! Dzięki nowoczesnym stołom dotykowym przeznaczonym do lokali gastronomicznych nareszcie każda minuta zostanie w pełni wykorzystana. Za wprowadzenie i udostępnienie projektu interaktywnego stołu dla sieci Pizza Hut odpowiada agencja reklamy Caotic Moon Studios. Na co dzień firma ta tworzy także różnorodne typy oprogramowania komputerowego.

 


Stół pozwala na stworzenie osobistej wizualizacji zamówienia, jakie ma za kilka chwil trafić w nasze ręce. Możemy więc wizualnie dobrać składniki podstawowe pizzy, określić jakość, rodzaj oraz intensywność przypraw, a także grubość ciasta. Idea ta prezentuje się niezwykle twórczo i efektownie. Patrząc na moment komponowania zamówienia i wybierania elementów można odnieść wrażenie, że para siedząca przy stole zaczyna grać w jakąś grę interaktywną, a nie dokonuje zamówienia w restauracji. Tworzenie własnej kompozycji pizzy to świetna zabawa, w każdej chwili można zmienić rodzaj zamówienia i stworzyć kompozycję od nowa. Łatwo możemy ocenić jakość wizualną, więc po otrzymaniu realnego zamówienia nie będziemy bynajmniej niemile zaskoczeni. Obsługa blatu stołu interaktywnego w restauracji jest niezwykle prosta i opiera się na kilku kluczowych zasadach. Wszelkie objaśnienia i wskazówki mieszczą się na blacie i bezpośrednio trafiają w stronę gościa restauracji. Ekran umożliwia nie tylko dobór składników, ale też wybór rozmiaru pizzy i jej pocięcie na kawałki. Za zamówienie płacimy także interaktywnie – ze smartfonów, z których korzystamy na co dzień. Zanim zamówienie dotrze na nasz stół – możemy także pograć w różne gry, przez co czas oczekiwania nie będzie się nam wydłużał.

 


Według wielu specjalistów – właśnie ta koncepcja jest najbliższa realnej przyszłości całego przemysłu gastronomicznego. Jeszcze raz zwycięży żądza dążenia człowieka do nowatorskich rozwiązań technologicznych, by najprostsze czynności jeszcze bardziej ułatwić i zdigitalizować. Póki co, projekt ten nie wszedł jeszcze oficjalnie do sprzedaży, ale nie da się ukryć, że coraz więcej inwestorów i przedsiębiorców ma na niego wzmożony apetyt. Pizza Hut okazuje się być pionierem w tej dziedzinie, zapewne niedługo inne sieci pójdą także za śladem tejże firmy. To ona jako pierwsza w branży wprowadziła możliwość składania zamówień dzięki parametrom XBOX lub KINECT.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-459

E-mail: kontakt@radiofabryka.pl

Organizujesz eventy marketingowe lub imprezy firmowe?

Sprawdź porady i wskazówki od doświadczonych event managerów!

Codziennie dawka nowych informacji.

Polecamy:

http://neter.net.pl/

zegarki drewniane Woodlans