Technologia wkracza na event!

Urządzenia oparte na najnowocześniejszych zdobyczach technologii szturmem zdobywają nie tylko miejsca związane z rozwojem naukowym, ale także wszelkiego rodzaju instytucje o charakterze korporacyjnym. Do grona tych urządzeń niewątpliwie zaliczyć możemy stół dotykowy. Z jego zalet obecnie korzysta coraz więcej biur sprzedających bilety wycieczkowe. Przydatny okazuje się być także w hotelach, obiektach restauracyjnych, muzealnych. Znajdziemy jego wszelkie odmiany także na targach oraz miejscach zabaw dla dzieci, gdzie stosuje się modne obecnie techniki wizualizujące wszelkie zjawiska. To jednak nie jedyne sposoby na zastosowanie stołu dotykowego. Nowoczesne jego modele mają także skanery oraz drukarki. Reklama wizualna to nie wszystko, liczy się także możliwość przelania komunikatu na papier i przekazania w formie wydruku komuś, kto w danej chwili będzie zainteresowany wybraną ofertą.

 


Stoły dotykowe charakteryzują się aplikacjami, dzięki którym może z nich korzystać kilka osób w jednej chwili. To wspaniały moment do poszerzania edukacji lub wspólnej zabawy. Systemy emitowania wizualizacji, szeroko zakrojona pamięć sprawiają, że palce oraz ruchy rąk danej osoby automatycznie są rozpoznawane przez czuły mechanizm. Ciągle wprowadzać można nowe elementy wizualne i gry, dzięki czemu stosowanie stołu nigdy nie wyda się jednowymiarowe.

 

Do największych zalet tego sprzętu należą:

 

- łatwość w montażu i instalowaniu sterowników
- intuicyjny charakter obsługi
- szeroki zakres elementów wewnętrznych łatwy w modyfikacji
- nowoczesna forma elementów
- odporność na wodę
- działanie bezawaryjne

 

Najczęściej używane stoły dotykowe:

 

IDEUM PANO – rozmiar liczy 100 cali, najczęściej stosowany w celach przekazywania informacji, doskonały do pracy w mediach i kulturze, niezwykle praktyczny, sprawdza się w środowisku studyjnym, np. w programach telewizyjnych

IDEUM PRESENTER – stół dotykowy pełniący także rolę tablicy, w tym celu trzeba zmienić pozycję poziomą na pionową, doskonały do wizualizacji prac projektowych, tabel, wykresów. Szybkom można zobrazować na nim wszelkie statystyki. Jest bardzo przydatny w miejscach, gdzie pracuje się pod silną presją czasu. Wiele modeli w zestawach posiada także kamerki internetowe, dzięki czemu wideokonferencje przeprowadza się jeszcze wygodniej!
DISPLAX – nowoczesność zastosowania łączy się z nowoczesnym dizajnem, to propozycja dla wszystkich przywiązujących wagę do wyglądu zewnętrznego nowoczesnych sprzętów. Zupełnie spłaszczony ekran o wielkości 47 cali. Wyświetlacz wyposażono w 20 punktów dotykowych. Nogi od stołu kształtem przypominają nieco ośmiornicę.
Nie ma lepszych narzędzi, niż stoły dotykowe, jeśli chcemy sprawnie i profesjonalnie przeprowadzić wszelkie kampanie marketingowe. Stół jako osobny sprzęt działa bez zarzutu, a jednocześnie może także podkreślić zalety działania metod analogowych, nieco archaicznych. Stoły te są także bardzo praktyczne, jeśli chodzi o transport. Każdy egzemplarz pakowany fabrycznie wyposażony jest w zabezpieczenia wewnętrzne opakowania, dzięki czemu transport nie będzie się w żaden sposób wiązał z prawdopodobieństwem uszkodzenia sprzętu w trakcie jazdy środkiem lokomocyjnym.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-459

E-mail: kontakt@radiofabryka.pl

Organizujesz eventy marketingowe lub imprezy firmowe?

Sprawdź porady i wskazówki od doświadczonych event managerów!

Codziennie dawka nowych informacji.

Polecamy:

http://neter.net.pl/

zegarki drewniane Woodlans