Najlepsi z najlepszych- laboratorium drogowe.


Dzisiaj zabawię się w reklamę, geodetą nie jestem, ale miałam do czynienia z laboratorium którzy nadzorowali budowę drogi do mojej posesji.

Systematycznie i konsekwentnie prowadzony nadzór już na etapie budowy wyklucza wszelkiego rodzaju odchylenia od przyjętych norm w budowie.

Dzięki temu wydatnie ulega skróceniu czas dokonywania poprawek. Czym, więcej wychwyconych przed ostatecznym obiorem obszarów do poprawy, tym mniej pracy podczas dokonywania odbiorów. Krótsza droga do uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie, a przede wszystkim dobra, bezpieczna i komfortowa eksploatacja w przyszłości dla wszystkich użytkowników. A o kim mówię, tylko o nich… droglab.pl, laboratorium drogowe dla mnie numer jeden! Wiem, że nie tylko nadzorowali budowę „mojej” drogi, ale również jak to laboratorium ma sporo innych zleceń o których dowiedzieć się od nich samych najlepiej. Warto wspomnieć, że wykonana przez laboratorium drogowe praca nie zakłóciła naszego systemu funkcjonowania mam tutaj na myśli wyjazdy do i z pracy oraz czas po pracy. Osobiście pierwszy raz natrafiłam na taką ekipę, dlatego polecam i będę polecać cały czas, bo według mnie nie ma lepszych od nich!