Jak wprowadzić do życia transerfing rzeczywistości i jakie mogą być tego skutki?


Scenariusz jakie narzuca nam jedna wersji transerfingu rzeczywistości to nasz indywidualny wybór, a jego skutki, mogą być takie jak oczekujemy, o ile dobrze przeanalizujemy wariant na który się decyzyjnemu. Podczas pracy z Metamorfozą online można poznać tajniki jakimi kieruje się praca na bazie transerfingu rzeczywistości aby skutecznie wprowadzić ją w żucie. Scenariusz jest naszą drogą, którą po podjęciu decyzji nie możemy zmienić. Wariantu ostatecznie wybranego również nie można zmienić, ale można zmienić wybrany wariant aby uzyskać pełnię satysfakcji. Człowiek w wybieraniu drogi transerfingu może kierować się tym co jego rzeczywistość ma przybrać, jaką formę wykorzystać.

Umysł i dusza to połączenie które nieodwołalnie łączy się z pojęciem jakim jest transerfing rzeczywistości. Świadomość i podświadomość, myśli i odczuwanie, słowa, pojęcia, obrazy uczucia i rozumienie słów. Myśli i analiza otrzymanej informacji, pozwala wykorzystać transerfing rzeczywistości poprzez przepuszczanie ich przez własne filtry, szablony ustalone przez każdego z nas indywidualnie. Nasza wola pozwala nam podejmować określone warianty decyzji, a nasza decyzyjność, pozwala pokierować naszym wewnętrznym zamiarem, który w kolejnych krokach pozwala uzyskać najbardziej optymalną drogę w naszym życiu. Jedność

Umysłu i Duszy, to synchronizacja Woli Umysłu i dążenia Duszy – tak w skrócie może skomplikowanie, ale i prosto określić zasady tej sztuki wyboru. Mowa jest tutaj często o kroczeniu ścieżką serca, wewnętrznych potrzeb, które po dogłębnym poznaniu, możemy wprowadzać w życie, kreując je takim jakie chcemy aby było.

Transerfing – tu więcej na ten temat metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci – o niebywałe zjawisko wykorzystywane w szkoleniu coachingowym można skutecznie zastosować w życiu, a osoby które pojmą tę filozofię mogą uprość swoje życie i dogłębnie przeanalizować swoje decyzje mając pewność że podjęte raz będą najlepszym wariantem.