A co jeśli mam wąską działkę


Nie byłam z tego wcale zadowolona, dopóki nie trafiłam na E-domy. Ich oferta jest bardzo bogata i obejmuje projekty domów na wąską działkę, a więc takie, które w moim przypadku sprawdzą się doskonale.

Początkowo nosiłam się z zamiarem sprzedaży ziemi, jaką otrzymałam w spadku. Szybko zorientowałam się jednak, że jej cena rynkowa nie jest wysoka, w związku z czym mogłabym na tej transakcji stracić. Od dawna marzyłam o własnym domu, więc w pierwszej chwili pomyślałam, że zbuduje go na placu odziedziczonym po dalekim wujku. Gdy zaczęłam orientować się w kwestiach związanych z budową, pojawiły się problemy. Żaden wykonawca nie chciał podjąć się budowy domu na wąskiej działce. Tłumaczono mi, że trudno będzie podprowadzić tak niezbędne instalacje, a także, że sam budynek będzie prezentował się źle na tle otoczenia.

Projekty domów na wąską działkę na szczęście przyszły mi z pomocą! Mogłam zdać się na wiedzę i doświadczenie prawdziwych profesjonalistów, którzy opracowali już niejeden taki właśnie projekt. Uspokoili mnie, że nie mam się czym martwić i że wąska działka to nie wyrok. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się im zaufać. Już w przyszłym tygodniu wprowadzam się do mojego wymarzonego lokum! Jest nie tylko piękny, ale również bardzo funkcjonalny.

Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że warto przeglądać projekty domów na wąskie działki. Nie są one w niczym gorsze od tych „normalnych”!